Kviečiame į dienos stovyklas „Vilko daina“ sodyboje!

2022 metų pamainos

Birželio 27 d. – liepos 1 d. dienos stovykla

Liepos 11 d. – liepos 15 d. dienos stovykla

Liepos 25 d. – liepos 29 d. dienos stovykla

Dienos stovykla

 Rekomenduojamas amžius 7-11 metų. Ryte iš sutartos vietos Kaune išvyksime, o vakarop pilni įspūdžių sugrįšime. Kasdien mankštinsimės, eisime į žygiu su šuneliais, jei tik oras leis, maudysimės, aplankysime gražiausias apylinkes, sočiai papietavę lavinsime skaitymo įgūdžius (padės kudloti klausytojai). Taip pat gaminsime ir leisime aitvarus, mokysimės dresuoti šunelius, žaisime indėnus, lankysime terapinėms veikloms paruoštus gyvūnus.

Tai stovykla pradinių klasių mokiniams, turintiems poreikį pabūti gamtoje, su gyvūnais, mokytis tinkamo elgesio su jais. Pažinti, judėti, bendrauti ir kurti. Tačiau dar nenorintiems atsiskirti nuo namų visai savaitei.

Paskutinę naktį visi norintys galės likti nakvoti didelėje tipi stiliaus palapinėje, kurti laužą, žaisti žaidimus, keliauti į naktinį žygį stebėti jonvabalių. Na, o tie, kam nakvynė be tėvelių dar per didelis išbandymas, bus kviečiami pavakaroti ilgiau prie laužo ir grįš nakvoti mano.

Stovyklaujame mažomis grupelėmis, iki 18 vaikų vienoje pamainoje. Pusryčius, priešpiečius ir pavakarius krimsime vietoje arba žygiuose, o pietauti vyksime į kavinę. Esame atviri įvairiai mitybai, tačiau detales reikia aptarti iš anksto.

Trukmė 5 dienos; kaina 190 eurų

Registracija i vasaros stovyklą

Užpildžius registracijos anketą ir ją išsiuntus, susisieksime Jūsų nurodytu el. paštu.