Siūlome gimtadienius švęsti pas mus sodyboje kartu su geriausiais draugais

Gimtadienis visada prasideda pažintimi su šuneliais, tinkamo elgesio aptarimu. Tada einama į žygį, jo metu dalyviai išbando bėgimo su šunimis įrangą. Grįžę ir pasistiprinę tęsia nuotykius pagal iš anksto pasirinktą programą (ieško lobio, žaidžia indėnus, atlieka miškinio paruoštas užduotis ar keliauja po naktinį mišką). Galiausiai žaidžia aktyvius kontaktinius žaidimus su šuneliais bei visi kartu sudainuoja vilkišką sveikinimą.

Programa trunka apie 2 valandas, o bendras kompanijos pasibuvimas sodyboje 3 valandas. Šiltuoju metų laiku vaišintis ir gimtadienio tortą skanauti siūlome apie 20 žmonių talpinančioje pavėsinėje, o šaltuoju – panašaus talpumo tipi stiliaus palapinėje su ugniakuru. Pageidaujant galima vaišes keptis kepsninėje arba ugniavietėje lauke. Savo gyvūnų vežtis negalima, o visus šventės įkalčius labai prašome išsivežti.

Kaina: dalyvaujant iki 10 vaikų 160 eur.; kiekvienas papildomas vaikas įkainojamas papildomais 10 eur. Tėvelių neskaičiuojam 🙂

Jei trijų šventei skirtų valandų nepakanka, kompanija šauni, oras džiugina, papildoma valanda kainuoja 30 eurų.

Gimtadienio programos

Lobio ieškotojas

Aktyvi programa. Rekomenduojama nuo 6 iki 99 metų. Naudodamiesi kompasu, žemėlapiu, nuorodomis dalyviai ieško paslėpto lobio. Reikės lipti į medžius, kastis požemin, skaičiuoti žingsnius bei atlikti kitus smagius lobio ieškotojų veiksmus. Atradę lobį visi dalyviai gauna nedidelę dovanėlę gimtadieniui atminti.

Svarbu pranešti, jei jau ieškojote lobio, tuomet bus paruošta dar nematyta neregėta lobio paieškos trasa..

Jaunasis vadas

Mažiau aktyvi, tačiau labai spalvinga programa. Rekomenduojama jaunesniems dalyviams. Jos metu paaiškės, koks gyvūnas-totemas globoja jaunąjį vadą bei jo svečius, bus gaminamas plunksnų papuošalas, paišomi veidai, mokomasi šaudyti iš lanko bei  medžiojama miške.

Naktinis gimtadienis

Tinkamas laikas – spalis-balandis, kuomet tamsa ateina anksčiau. Rekomenduojama vyresniems nuotykių ieškotojams.

Miškinio gimtadienis

Smagios fizinės užduotys aktyviems vaikams: maskuotės kūrimas, lipimas į medį, ėjimas rastais, maišų mūšis ir panašios.